Member Profile for Admin
User Avatar User Name Admin
User Level Super Administrator
Date Joined 27/04/2005 23:23
Last Visit 07/07/2014 01:26
Contact Information
Website Visit
Miscellaneous Information
Location Tifozat.Com
Statistics
Forum Posts 1,807
Comments Posted 0
User Groups
Moderatoret e faqes tifozat.com
Tifozat.com
vetem keto anetar kan te drejt me shkru ne forum
Admin's Forum Activity
Statistics 84 Threads :: 1,807 Posts :: <1 Threads per Day :: <1 Posts/Day
Admin ranks 18. in post count with 1% of all posts.
Recent Posts (Show Threads) Forum Last Post
This user did not post in any thread yet.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 3

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,241,823 unique visits  Top Top