Member Profile for Barbari-Cegran
User Avatar User Name Barbari-Cegran
User Level Member
Email
Date Joined 09/05/2005 19:53
Last Visit 03/10/2014 18:48
Contact Information
Yahoo gazmendxh@yahoo.com
Miscellaneous Information
Location Ne Cegran
Birthdate September 18 1986
Statistics
Forum Posts 440
Comments Posted 0
User Groups
vetem keto anetar kan te drejt me shkru ne forum
Barbari-Cegran's Forum Activity
Statistics 2 Threads :: 440 Posts :: <1 Threads per Day :: <1 Posts/Day
Barbari-Cegran ranks 103. in post count with <1% of all posts.
Recent Threads (Show Posts) Forum Last Post
This user did not start a thread yet.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 4

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,046,370 unique visits  Top Top