Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Ultras ROMA vs Christian Panucci


Futbollisti veteran ne radhet e Romes, Christian Panucci pas fjalosjes me Spalletin i cili ne transferte me Napolin kishte lene jashte skuadres Panuccin  ku ky i fundit nuk eshte ishte i kenaqur me mbetjen jashte formacionit baze duke shfaqur probleme me numrin nje Spalletin ku si duket Panucci diteve te fundit eshte bere pishman dhe se pari kerkoi falje nga drejtuesit e skuadres dhe me pas nga vete Spalleti. Por parashtrohet pyetja se a ishte e mjaftueshme kjo perkulje e lojtarit i cili plot 8 vite eshte lojtar i Romes me 217 paraqitje dhe qe nga viti 92' eshte pjese edhe e kombetares italiane.


Pas rastit ne fjale, ne dalje te qendres stervitore te skuadres ne Trigoria ate e prisnin Ultrasit e Romes ne krye me liderin e tyre William Betti. Panucci shkurt paska shtuar ''e bera nje gabim, me falni dhe ta harrojme kete ndodhi e te vazhdojme perpara''. Sido qe te jete edhe ne foto verehet nje terheqje e Panuccit dhe pranimi i gabimit te bere mirepo William Betti (lider i Ultrasve romak) verehet se as 'qe i'a fut' bilem duart e tij i mban ne gjep derisa Panucci mundohet ta takoje ate dhe te kerkoje falje nga tifozat...


Nuhi K. - Tifozat.com
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 1

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,241,838 unique visits  Top Top