Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
NJOFTIM NGA PLISAT
Pas lirimit te udheheqesit te Plisave te ekipes se vjeter, do te behet edhe rikthimi i organizimit masiv i Plisave ne tribuna, konkretisht ne pallatin e Rinise dhe Sporteve.
Te dielen, nga ora 19.00, do te zhvillohet derbi i mocem ndermjet KB Prishtina dhe KB Trepca. Plisat ne menyre
te organizuar dhe masive do te rikthehen ne mbeshtetje te skuadres se zemres.
Me kete rast, do te shperndahen falas 150 duksa dhe 300 (bar) shalla.
Ata qe do ti marrin keta duksa dhe shalla, duhet qe te jene para pallatit te sporteve ne ora 17.00.
Ky do te jete rikthimi me i mire i mundshem i Plisave ne salle, dhe me te edhe rikthimi i gardes se Plisave qe paten bere rikthimin ne stadium, me premtimin qe Plisat do ta vazhdijone aktivitetin aty ku e ka lene me pare kjo udheheqje e tifozerise bardh e kalter nga Prishtina.
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 4

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,062,989 unique visits  Top Top