Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Kėrkojme editorė

Nė kuadėr te web faqes www.tifozat.com ka kohė qė faqja e parė apo me saktėsisht lajmet nuk funksionojnė ashtu si duhet.

Tifozat.com ka mungesėn e korespodentėve tė saj nga vendi i ngjarjes. Nė kuadėr tė reformave qė parashihen tė bėhen nė faqe Tifozat.com lusim tė gjithė anėtarėt e nė vecanti ata anetar qė janė aktiv nėpėr grupet e tyre qė bejnė paraqitje javore nėpėr tribunat e stadiumeve dhe pallateve si nė Shqipėri ashtu edhe nė Maqedoni dhe Kosovė tė na ndihmojnė me raporte pėr grupet e tyre dhe Tifozat.com do tė jenė ata qė lajmet nga dora e parė, dora e tifozit do ti publikojė nė faqe.

Pra, nė qoftėse doni qė edhe lajmi/fotoja apo edhe videoja rreth x grupit tuaj tė pasqyrohet nė faqen e parė mos hezitoni, menjėherė krijoni kontakt me Adminitratorin, i cili do t'ju udhezojė pėr detajet e metutjeshme, duke u lidhur nė kontakt tė drejtėpėrdrejtė me personin zyrtar dhe duke raportuar pėr grupin e juaj dhe besojmė se nė kėtė mėnyrė faqja jonė do tė vazhdojė tė jetė burimi i tifozerisė shqiptare.

Me kėtė rol ju do keni autoritetin tė shtypni shkrime nė faqen e parė tė Tifozat.com. Ashtu si tė gjithė zyrtarėt, ju duhet tė keni aftėsi tė mira komunikimi. Pėrveē kėsaj duhet tė keni dhe aftėsi tė mira gjykuese, tė jeni entuziast dhe patjeter tė jeni jashtėzakonisht objektiv.

 

.

 

Pėr aplikim mund tė vazhdoni kėtu. Ju lutemi tė na dėrgoni vizionin tuaj rreth tifozat.com me rreth 2000 karaktere dhe prezantoni veten tuaj.

Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 4

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,053,007 unique visits  Top Top