Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Sezair Surroi, i vogel per qytetin e lashte
Kete fundjave filloi Superliga A. Ne derbin e javes e zhvilluar te Shtunen ne Prizren ne mes te Bashkimit dhe Trepces (98:69) ishin te pranishem mbi 2500 shikues, nder ta vendasit, Arpagjik't ne tribunen e tyre dhe ne anen tjeter mysafiret nga Mitrovica, Torcida ishte prezente me rreth 50 vet. Ndeshje filloi me kendimin e himnit kombetar dhe brohoritjen per Mitrovicen. Vlen te permendet perioda e dyte ku nga tribuna e Arpagjik't me uje eshte gjuajtur njeri nga referet qe drejtonte ndeshjen ku me kete rast ndeshja eshte nderprere per rreth 15 minuta. Te revoltuar nga gjykimi i padrejte (sipas tribunes vendase) si referet ashtu edhe organet e federates jane thirrur per amaterizem dhe doreheqje.

Tifozat.com
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 1

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,254,811 unique visits  Top Top