Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Ertan Demiri per dy sezone tek Lokeren
Ertan Demiri, mesfushori Shkupjan me tipare mbrojtese, do te aktivizohet dy sezonet e ardhshme ne skuadren elitare Belge, SC Lokeren. Akordi mes dy paleve eshte arritur parimisht, ndersa tani pritet qe lojtari te firmose kontraten gjate ketyre diteve.
I lindur ne Shkup me 24 janar 1979, Demiri ka zhvilluar nje sezon te shkelqyer me Rabotniēkin, duke u shpallur edhe kampion i Maqedonise. Me pare, Demiri ka veshur edhe fanelen e Vardarit te Skupit dhe te Slloges. Titular i pasaportes Maqedonase, vlen te theksohet se Demiri nuk eshte grumbulluar kurre me perfaqesuesen A, apo me grupmoshat, e fqinjeve tane.

Shkėlzen Xh. - Tifozat.Com

Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 3

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,052,950 unique visits  Top Top