Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Mavraj : 45 minuta ndaj Cluj
Mergim Mavraj eshte aktivizuar 45 minuta ne humbjen e skuadres se tij, Vfl Bochum, me rezultatin 3-1 perballe Rumuneve te CFR Cluj. Mbrojtesi energjik hyri ne loje ne fillim te pjeses se dyte, atehere kur rezultati ishte 2-1 ne favor te Rumuneve. Mavraj luajti nje ndeshje relativisht te mire duke kryer detyren e tij ne thyerjen e aksioneve te rrezikshme te kundershtareve. Gjithsesi, aktivizimi i rregullt i tij ne miqesoret parasezonale, eshte augur i mire per ecurine e tij ne skuadren e pare.
Megjithese Mavraj eshte titular i pasaportes Sqhiptare, nuk ka debutuar akoma me Kombetaren kuqezi. Por nje gje e tille mund te ndodhe shume shpejt, pasi edhe trajneri Han ka dhene pelqimin e tij per mbrojtesin shtatelarte.

Shkėlzen Xh. - Tifozat.Com
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 3

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,241,818 unique visits  Top Top