Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Lorik Cana shenon perballe Neuchatel
Lorik Cana ka shenuar nje gol te mrrekulueshem sot ne fitoren 2-0 te Marsejes perballe Zviceraneve te Neuchatelit. Nje minute para se te perfundonte pjesa e pare, Cana deportoi brenda zones dhe dribloi nje mbrojtes kundershtare, para se te godaste fuqishem duke e futur topin ne cepin e poshtem te portes midis portierit dhe shtylles pingule. Sipas komenteve te shtypit Franēez, mesfushori i Kombetares Shqiptare u tregua mjaft inēiziv ne kete ndeshje, duke rrezikuar jo pak here porten kundershtare. Gjakovari kuqezi luajti 71 minuta para se te zevendesohej nga i riu Kabore. Si zakonisht, ne kete ndeshje, Cana mbante edhe shiritin e kapitenit.

Shkėlzen Xh - Tifozat.Com
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 2

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,062,990 unique visits  Top Top