Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Hamdi Salihi : nga parajsa ne ferr
Hamdi Salihi ka shenuar serish ne eliten e futbollin Austriak. Kete rradhe, viktima e Shkodranit, ishte skuadra e Mattersburgit. Ndeshja filloi shume mire per Riedin, teksa Salihi shenoi golin e pare te ndeshjes ne minuten e 27. Atehere kur u mendua se Riedi merrte frenat e lojes ne dore, dhe se do te shenonte fitoren e rradhes, fati ndeshkoi skuadren e Salihit. Gjyqtari i ndeshjes u detyrua te perjashtonte dy lojtare te Riedit per shkak te nderhyrjes se tyre te rende, ku nje prej te larguareve ishte edhe sulmuesi kuqezi Hamdi Salihi. Me dy lojtar me pak, gjerat u veshtiresuan shume per Riedin, dhe skuadra e Salihit u dorezua vetem 4 minuta para perfundimit te ndeshjes. Keshtu qe takimi u mbyll me rezultatin 2-1 ne favor te Mattersburgut.

Shkėlzen Xh. - Tifozat.Com
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 2

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,068,036 unique visits  Top Top