Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Han, vazhdimi kuqezi nė pikėpyetje
Trajneri i parė holandez nė krye tė kombėtares shqiptare, Ari Han, mund tė vendosė edhe njė rekord absolut nė historinė e futbollit shqiptar nė nivel pėrfaqėsuesesh. Mund tė lėrė drejtimin e kombėtares sė tretė tė drejtuar prej tij, pas Kinės e Kamerunit, pa zhvilluar qoftė edhe njė ndeshje zyrtare apo dhe miqėsore.

Trajneri i kombėtares do tė mbėrrijė sot nė mesnatė dhe do tė takohet herėt nė mėngjes mė presidentin e FSHF-sė, Armand Duka, pėr tė mėsuar mė tepėr rreth pezullimit tė Shqipėrisė nga FIFA.

Ndėrkohė, burime tė rezervuara bėjnė tė ditur se Han mund ti vendos kushte dhe afat drejtuesve tė FSHF-sė, se nė rast se nuk zgjidhet konflikti ai mund ta konsiderojė tė ardhmen nė krye tė kuqezinjve si njė punė tė pėrfunduar, ende pa filluar.

Han, i cili befasoi ambientin sportiv ndėrkombėtar me pranimin e Shqipėrisė, ka shumė oferta dhe nuk mund tė presė gjatė derisa te zgjidhet konflikti nė Shqipėri midis MTKRS-sė dhe FSHF-sė.


albania-sport.com
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 3

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,240,040 unique visits  Top Top