Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Dy lojtaret shqiptar i dhurojn fitoren U17 Zvicrane
6.05.2005 - Gjate takimit Zvicer-Israel, e vlefshme per kampionatin europian per te rinj, (U17), kurorezohet me fitoren e dhene nga dy lojtaret e shkelqyer shqiptare. Bekim Halimi (ne foto) shenoi golin e pare ne minuten e 11 dhe me pas me futjen ne fushe nga traineri Yves Débonnaire, te djaloshit tjeter shqiptar Shkelzen Gashi, qe ben te mundur dyfishimin e rezultatit te ndeshjes. Te dy shqiptaret kane shkelqyer gjate gjithe takimit dhe kane qene protagonistet kryesore. Fitorja e arritur i dedikohet dyshes shqiptare. Bekim Halimi ne keto Kualifikime ka shenuar jo me pak se shtate here. Shpresojme qe Federata Shqiptare do interesohet per keta dy futbollist shqiptare para se te luajn per U21 Zvicrane. ( Tifozat.com )
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 2

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,254,855 unique visits  Top Top